Hrvatski športski konj

Registar HŠK grla

Pretražite grla hrvatskog športskog konja, njihovo podrijetlo i potomstvo.

Profil grla

121 Mima XVII

191003030012103
—
Datum oždrebljenja19.05.2003.
Spol—
PasminaLipicanac
Matična knjiga—
Transponder0
Putovnica—

Pedigre — četiri generacije

Kliknite na pretka za njegov pedigre

Potomstvo (13)

ImeUELNGodišteSpolDrugi roditelj
844 Mima XXVII1910010300844252025  
502 Mima XXVI1910030300502202020  
473 Tulipan Mima XVII-31910030300473192019  
432 Mima XXV1910030300432162016  
417 Tulipan Mima XVII-21910030300417152015  
392 Conversano Mima XVII-11910030300392142014  
365 Mima XXIV1910030300365132013  
341 Mima XXIII1910030300341122012  
332 Mima XXII1910030300332112011  
209 Mima XXI1910030300209102010  
20 Mima XX1910030300020092009  
266 Mima XIX1910030300266082008  
239 Mima XVIII1910030300239072007  

Rezultati

500+ grla
ImeUELNGodišteSpolOtacMajkaStatus
A.M.B. April1910043401491222022ženskiAirborne MontecilloA.M.B. PeachesAktivno grlo
A.M.B. Beatrice1910043401556232023ženskiBonaireQuinarey ZAktivno grlo
A.M.B. Belissima1910043401490222022ženskiBravourLavolaAktivno grlo
A.M.B. Black Rembo1910043401430212021muškiOtto MailA.M.B. Magic DarknessIzlučeno
A.M.B. Braut Lavol1910043401427212021muškiA.M.B. ZorroLavolaAktivno grlo
A.M.B. Braut van den Zizou1910043401489222022muškiBravourZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Briliance1910043401378202020ženskiBravourQuinarey ZAktivno grlo
A.M.B. Bronco Billy1910043401600242024muškiBonaireZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Camaro1910043401746262026muški A.M.B. ElsaAktivno grlo
A.M.B. Carrera1910043401551232023muškiChaudfontaine JL ZAnabelAktivno grlo
A.M.B. Carvalho1910043401557232023muškiCavalier Russe ZShakiraAktivno grlo
A.M.B. Cascay Clinton1910043401740262026muški ColaAktivno grlo
A.M.B. Casino Royale1910043401686252025muškiChaccolino JL ZLu LuAktivno grlo
A.M.B. Cassy De Rewell1910043401741262026ženski Das Nou N LiefhebberAktivno grlo
A.M.B. Catrin1910043401687252025ženskiChaccolino JL ZCorazon Y RosasAktivno grlo
A.M.B. Chaccobella1910043401688252025ženskiChaccolino JL ZBlind DateAktivno grlo
A.M.B. Charlotte1910043401559232023ženskiChaudfontaine JL ZLavolaAktivno grlo
A.M.B. Chicco1910043401552232023muškiChaudfontaine JL ZBlind DateAktivno grlo
A.M.B. Cleopatra1910043401601242024ženskiPharaoCorazon Y RosasAktivno grlo
A.M.B. Crissie Hinde1910043401685252025ženskiChaccolino JL ZDas Nou N LiefhebberAktivno grlo
A.M.B. Cupido1910043401684252025muškiChaccolino JL ZMelody de PalsAktivno grlo
A.M.B. D-Mol1910043401679252025muškiHG Don`t Touch Tiji HeroA.M.B. ElsaAktivno grlo
A.M.B. Don Diablo1910043401683252025muškiDominancer WZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Dream Catcher1910043401680252025muškiHG Don`t Touch Tiji HeroA.M.B. BrilianceAktivno grlo
A.M.B. Dreams Come True1910043401263182018ženskiAll in OneDaberlina ZAktivno grlo
12345678910...