Hrvatski športski konj

Registar HŠK grla

Pretražite grla hrvatskog športskog konja, njihovo podrijetlo i potomstvo.

Profil grla

24 Trofetta XII

191001030002403
—
Datum oždrebljenja20.04.2003.
Spol—
PasminaLipicanac
Matična knjiga—
Transponder0
Putovnica—

Pedigre — četiri generacije

Kliknite na pretka za njegov pedigre

Potomstvo (13)

ImeUELNGodišteSpolDrugi roditelj
376 Tulipan Trofetta XII-31910010300376212021  
63 Trofetta XXII1910010300063192019  
588 Trofetta XXI1910010300588162016  
407 Conversano Trofetta XII-21910010300407152015  
264 Trofetta XX1910010300264142014  
952 Trofetta XIX1910010300952132013  
744 Trofetta XVIII1910010300744122012  
505 Trofetta XVII1910010300505112011  
263 Trofetta XVI1910010300263102010  
93 Trofetta XV1910010300093092009  
854 P.Trofetta XII-11910010300854082008  
597 Trofetta XIV1910010300597072007  
471 Trofetta XIII1910010300471062006  

Rezultati

500+ grla
ImeUELNGodišteSpolOtacMajkaStatus
A.M.B. April1910043401491222022ženskiAirborne MontecilloA.M.B. PeachesAktivno grlo
A.M.B. Beatrice1910043401556232023ženskiBonaireQuinarey ZAktivno grlo
A.M.B. Belissima1910043401490222022ženskiBravourLavolaAktivno grlo
A.M.B. Black Rembo1910043401430212021muškiOtto MailA.M.B. Magic DarknessIzlučeno
A.M.B. Braut Lavol1910043401427212021muškiA.M.B. ZorroLavolaAktivno grlo
A.M.B. Braut van den Zizou1910043401489222022muškiBravourZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Briliance1910043401378202020ženskiBravourQuinarey ZAktivno grlo
A.M.B. Bronco Billy1910043401600242024muškiBonaireZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Camaro1910043401746262026muški A.M.B. ElsaAktivno grlo
A.M.B. Carrera1910043401551232023muškiChaudfontaine JL ZAnabelAktivno grlo
A.M.B. Carvalho1910043401557232023muškiCavalier Russe ZShakiraAktivno grlo
A.M.B. Cascay Clinton1910043401740262026muški ColaAktivno grlo
A.M.B. Casino Royale1910043401686252025muškiChaccolino JL ZLu LuAktivno grlo
A.M.B. Cassy De Rewell1910043401741262026ženski Das Nou N LiefhebberAktivno grlo
A.M.B. Catrin1910043401687252025ženskiChaccolino JL ZCorazon Y RosasAktivno grlo
A.M.B. Chaccobella1910043401688252025ženskiChaccolino JL ZBlind DateAktivno grlo
A.M.B. Charlotte1910043401559232023ženskiChaudfontaine JL ZLavolaAktivno grlo
A.M.B. Chicco1910043401552232023muškiChaudfontaine JL ZBlind DateAktivno grlo
A.M.B. Cleopatra1910043401601242024ženskiPharaoCorazon Y RosasAktivno grlo
A.M.B. Crissie Hinde1910043401685252025ženskiChaccolino JL ZDas Nou N LiefhebberAktivno grlo
A.M.B. Cupido1910043401684252025muškiChaccolino JL ZMelody de PalsAktivno grlo
A.M.B. D-Mol1910043401679252025muškiHG Don`t Touch Tiji HeroA.M.B. ElsaAktivno grlo
A.M.B. Don Diablo1910043401683252025muškiDominancer WZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Dream Catcher1910043401680252025muškiHG Don`t Touch Tiji HeroA.M.B. BrilianceAktivno grlo
A.M.B. Dreams Come True1910043401263182018ženskiAll in OneDaberlina ZAktivno grlo
12345678910...